menuordersearch
gsmupdate.ir

قوانین

جستجو
(1)
(0)
قوانین
  1. کلیه  ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . 
  2. اطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه محفوظ می باشد . مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد ، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می گردد بر عهده مشتری می باشد و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.
  3. کلیه خبر رسانی ها و ارتباط با مشتری در تلگرام انجام میشود  و دلیل جایگزین کردن به جای ایمیل و تیکت دسترسی همگانی و فراگیر این مورد میباشد
  4. توجه داشته باشید در مورد ثبت سرویس های آیکلود و شبکه و آنلاک این موارد روز های کاری را در نطر بگیرید و روز های کاری میلادی شنبه و یکشنبه محاسبه نمی شود.
  5. تمام موارد بازگشت وجه ها در صورت عدم انجام یا ناراضی بودن کاربر از خرید به حساب ها موجود میباشد که در صورت نیاز اعلام و نمایش داده میشود.
  6. برای بازگشت وجه شبکه و آیکلود به دلیل های مختلف از جمله بدهی مالی یا اعلام بلاک شدن و موارد و مشکلات حقوقی کشور مبدا بدون کوچکترین کسر هزینه برگشت میشود.
  7. تمام کد های آنلاک شبکه از سورس دریافت میشود و این مورد به هیج وجه برگشت ندارد مگر خلاف آن ثابت و کد صحیح با ویدئو گرفته شده ار مرجع دیگر اعلام شود اما تا کنون موردی گذارش نشده است.
  8. بازگشت وجه برخی آیکلود ها و شبکه های به دلیل انتقال وجه به برخی کشور های خاص برای پرونده آنلاک و دلایل تحریم از جمله پرداخت با اسکریل . مانی بوکر . ترنسفر مانی و موارد مشابه با زمان بیشتر برای تبدیل ارز و واریز انجام میشود اما در نهایت به طور کامل در صورت مشکل برگشت میشود و شامل ضمانت پرداخت میباشد.
  9. کلیه فایل های سایت و آموزش های موجود با تلاش شبانه روزی و زحمت و سابقه 12 ساله جمع آوری و به روز میشود انتقال یا سو استفاده از نظر شرعی جایز نیس و لطفا این مورد را رعایت کنید.
پشتیبانی 24 ساعته از طریق تلگرام
rezaigi2004@ پشتیبانی
gsmupdate@ کانال رسمی
gsmupdatework@ نمونه خدمات انجام شده مشتریان

telegramtelegramtelegramtelegramtelegramtelegramtelegram
نماد اعتماد درگاه Pay.ir
شرکت سازنده